Warsztaty Fotograficzne Fotografia, Przyroda i Cza

W Y S T A W A


Wystawa w Chlewogalerii to puenta naszych warsztatów. Składa się z Waszych prac wykonanych w ciągu 10 dni zajęć.

Wystawa to sprzężenie zwrotne pomiędzy naszymi obietnicami, realizowanym programem , a rezultatami Waszej pracy podczas prowadzonych przez nas zajęć. Wystawa jest taka jakie są warsztaty.
Uważam, że zajęcia z fotografii nie kończące się wystawą prac wykonanych na tych zajęciach są nieporozumieniem. To powinno być podstawowym kryterium wyboru miejsca do poznawania czym jest fotografia.

                     

   

Wystawę robimy wszyscy razem. Dobieramy zdjęcia, oprawiamy je, dyskutujemy, kłócimy się i eksperymentujemy aż osiągniemy najlepszy rezultat. Każdy wariant sprawdzamy  praktycznie by przekonać się i odkryć co oznacza. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile w Was jest twórczego zapału, wrażliwości i dobrego smaku. Wszystko to splata się w haśle "WYSTAWA". A obok w kuchni szykuje się pyszne tradycyjne jadło.
Otwarcie wystawy - wernisaż w Chlewogalerii to wielkie święto. W Budzie Ruskiej na końcu świata pojawia się nagle grubo ponad setka osób. Wśród miłośników fotografii są też ci ze świata sztuki przez wielkie S, telewizji, a nawet z pierwszych stron gazet i polityki. Politykom też potrzeba trochę piękna, bo co innego może ich w aniołów przemienić?

          

 

                                 

Dla nas organizatorów i prowadzących Warsztaty Fotograficzne Fotografia Przyroda i Czary to też wspaniałe przeżycie wieńczące to, co najbardziej lubimy robić.

 

AUTORZY I ICH PRACE.


Internet nie zastąpi galerii i wcale nie chodzi nam o przenoszenie wystawy do internetu.

Nie jest naszym celem perfekcyjne zreprodukowanie gotowych prac, stąd na zdjęciach, które poniżej zobaczycie jest pewna przypadkowość otoczenia i oświetlenia - to dzieje się  spontanicznie i naprawdę.

Pokazujemy autorów i ich fotografie, a oglądających zapraszamy do nas do Chlewogalerii  by zobaczyć i przeżyć wystawę osobiście.

2010 rok I EDYCJA 2010 rok II EDYCJA